למה דווקא אנחנו

אצלנו בחברת חנן מסיעי מעלה אדומים, הדבר החשוב ביותר הוא לא המטרה, כי אם הדרך אל המטרה. אצלנו תקבלו שירותי הסעות בירושלים, מעלה אדומים ובכל הארץ, במחירים הטובים ביותר להסעות קבועות ועם היחס החם והמשפחתי הידוע שלנו.

 

האוטובוסים והמיניבוסים שלנו עוברים כולם ביקורות על בסיס קבוע על פי חוק ומטופלים במוסכים מורשים, אמינים ומוכרים. בטיחות, אחריות, נוחות וכמובן שירות אדיב ומקצועי הן אבני הדרך שלנו מאז הקמת החברה.

 

הנהגים שלנו וותיקים ועם נסיון של שנים רבות בנהיגה בכבישי ישראל. כל הנהגים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות, קורסי בטיחות ובדיקות כשרות על בסיס קבוע והם ישמחו לעמוד לשירותכם עם חיוך ויחס אדיב תוך כדי הקפדה על עמידה בלוחות זמנים.

 

כשאתם בוחרים הסעה מצי הרכבים שלנו אתם יודעים שהנסיעה תעבור עליכם בצורה שקטה, נעימה וחלקה. שירות ההסעות שלנו מותאם לצרכי הלקוח ומלווה בבטיחות ואחריות מלאה. 

 

מובילים בבידור 

בהסעות שלנו, הדרך והנסיעה היא חלק מההנאה ולכן התקנו בכלי הרכב שלנו מערכות שמע מתקדמות, נגן CD ומיקרופון. כמו כן, באוטובוסים שלנו תוכלו ליהנות גם ממערכת DVD מתקדמת וממסך טלוויזיה. 

 

מובילים במיזוג

בישראל רוב השנה חם ואנו דואגים למזג בעוצמה מרבית בימי הקיץ ואילו בימים קרים באוטובוסים שלנו חמים ונעים, מערכות המיזוג והחימום עוברות בדיקות תקופתיות, כדי להבטיח נסיעה נעימה בכל עונות השנה. 

 

מובילים בשירות

אנו זמינים לשירותך בכל עת, 24 שעות ביממה. אצלנו תמיד עונים לטלפון! כמו כן, ומאחר שאנחנו מבינים שהשירות הפורנטלי מעל הכל, הנהגים שלנו נחמדים ותמיד יקבלו אתכם עם חיוך על הפנים. 

 

מובילים בחדשנות טכנולוגית

אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הן בכלי הרכב החדשים שלנו והן במרכזי האיתור, הבקרה, השליטה והלוגיסטיקה המתקדמים שלנו, המאפשרים שליטה יעילה ובזמן אמת בכל צי הרכבים. כל האוטובוסים, המיניבוסים שלנו חדישים ויוצרו בידי החברות המובילות בעולם.

חנן הסעות בירושלים

02-6728002​

אתר שומר שבת

אתר שומר שבת