הסעות עובדים 

יתרון נוסף שלרוב נוטים להמעיט בערכו הוא הזמן שהמועסקים מבלים במשותף במהלך הנסיעה. זמן הנסיעה מספק להם הזדמנות להכיר טוב יותר מחוץ לסביבת העבודה. כך נוצרים קשרים שמחזקים את חיי העבודה של המועסקים ובהמשך לכך מתחזק גם מקום העבודה עצמו.

 

אנו ממליצים בחום על מתן שירות כזה לכל בית עסק. חנן הסעות מתמחה במתן שירות הסעות לעובדים בכל רחבי הארץ על בסיס יום יומי שמביא את הנוסעים למקום העבודה בבטחה ובזמן. מוזמנים ליצור קשר איתנו בכל עת, נשמח מאוד לשמוע מכם!

 

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על : הסעות לאירועים במעלה אדומים

 

הסעות לעבודה שירותי הסעות לעבודה הם כבר מזמן לא טרנד טכני.

אלו היתרונות מהם נהנים מועסקים ומעסיקים בחברות ובארגונים

 

זה שנים שבחברות ובארגונים רבים, מכל תחומי התעשייה ובכל רחבי הארץ, העובדים והמעסיקים נהנים מהיתרונות של שירותי הסעות.

 

בין היתרונות המרכזיים, ניכרת מאוד העליה בפרודוקטיביות של המועסק. שירותי הסעות מספקים למועסקים זמן להתכונן לקראת יום העבודה, זמן לנוח ולהירגע, לבדוק את תיבת הדואר האלקטרוני, להתעדכן בחדשות ועוד. המועסקים מגיעים לעבוד כשהם כבר מוכנים לקראת יום העבודה. במקומות שבהם הפקקים מורגשים היטב יתרון זה הופך למשמעותי פי כמה. ישנם אף חברות הסעות בירושלים ותל אביב המייעדות שרות כזה במיוחד.  בנוסף לכך, בטווח הארוך, שירותי הסעות למועסקים מורידים את המתח הנפשי, שנובע כתוצאה מנהיגה יומיומית ממושכת בפקקים, וגורם לבעיות בריאות שונות. בעיות בריאות גוררות את הצורך בימי מחלה וחיסורים.

 

לצד היתרון הבריאותי, מדובר גם בהטבה משמעותית במסגרת רשימת תנאי ההעסקה שמציע מקום העבודה לעובדיו. המועסק חוסך כסף על דלק והוצאות אחזקת רכב. חיסכון כזה בא לידי ביטוי בשכר ממנו נהנה המועסק בסוף החודש ובהמשך לכך לעליה ברמת החיים.

 

לצד שלל היתרונות מהם נהנים המעסיקים והמועסקים, שירותי הסעות למועסקים ולארגונים מתאפיינים ביתרון נוסף משמעותי לסביבה. עידוד המועסקים שלא לנהוג לעבודה, מצמצם את מספר המכוניות הפרטיות על הכבישים. בהמשך לכך מצטמצמים גם צריכת הדלק וזיהום האוויר.

 

 

חנן הסעות בירושלים

02-6728002​

אתר שומר שבת

אתר שומר שבת