הסעות לבתי ספר בירושלים​

חנן מסיעי מעלה אדומים מספקת שירותי הסעות בירושלים למוסדות חינוך, בתי ספר וגנים. חברת ההסעות דואגת לבטיחות ואחריות על כל תלמיד שנוסע בהסעה על מנת שיגיע בבטחה לבית הספר ועל כן חנן מסיעים מעניק את מידת הבטיחות האופטימלית :

 

תקינות האוטובוס - אנו עורכים בדיקה בפנים האוטובוס על מנת לוודא שהוא עומד בתקנים : חגורת בטיחות, מושבים תקינים, וכדומה .בדיקה זאת מאפשרת להורי התלמיד שקט נפשי בידיעה כי האוטובוס עומד בתקנים הנדרשים וכי התלמיד יגיע בשלום לבית הספר.

 

נהג אוטובוס - האחריות המקצועית היא על נהג האוטובוס שמסיע את התלמידים אל בית הספר , והוא זה שצריך לנהוג בבטחה ומחייבת אותו להתנהל באופן מקצועי לאורך הנסיעה, כיוון שנהיגה רשלנית יכולה לפגוע בבטיחות הילד . לכן אנו בחברת ההסעות חנן מסיעים, בודקים באופן יסודי את  עברו של הנהג ועושים בדיקות רקע לפני שהם מועסקים אצלנו בחברה.

 

יתרונות בהסעות לבית ספר

 

נוחות - בעידן של היום מרבית מהזוגות עובדים במשרה מלאה ועל כן לא מספיקים לקחת ולהחזיר את ילדיהם מהבית ספר או לבית ספר לכן יש פתרון מושלם חנן מסיעים שיפתור את 

בעיית הזמן של כל הורה , ותעניק לכם ההורים בטיחות שילדכם יגיעו בבטחה את בית הספר.

 

בטיחות התלמיד- לעיתים ילדים לא נזהרים מחציית כבישים, מעבר רחובות בהן יש תנועת רכבים ועל כן הורים מאוד חוששים . ואנחנו כאן נכנסים לתמונה ומסירים דאגה מההורים כיוון שהילד מגיע מביתו ישר לבית הספר ללא צורך בסכנה בטיחותית. 

חנן הסעות בירושלים

02-6728002​

אתר שומר שבת

אתר שומר שבת