איך לבחור חברת הסעות​

אחת הבחירות החשובות, שישפיעו באופן משמעותי על הצלחת כל טיול או חופשה, היא הבחירה בחברת ההסעות.

 

השלב הראשון בדרך לבחור חברת הסעות מתאימה, הוא בדיקה של מגוון השירותים הרווחים המוצעים בתחום ההסעות. בשלב זה אפשר לבדוק מחירים ולבצע השוואה ראשונה בין מספר חברות הפועלות בתחום. מגוון השירותים שמציעות חברות הפועלות בארץ זהה ברובו. הוא כולל, בין היתר, גם חבילות נופש, חבילות שיט, טיולים מודרכים ליחידים ולקבוצות, שירותי הסעה לטיולים לקבוצות וליחידים ועוד. חשוב להגדיר את השירותים הדרושים מתוך אלה המוצעים ואז לבצע סקר שוק. במסגרת סקר השוק כדאי לבדוק בין שלוש לארבע חברות ולקבל מהן הצעות מחיר כתובות, עליהן מצוין תוקף ההצעה.

בנוסף, בין אם אתם זקוקים להסעות לאירועים, למוסד חינוכי, לאזור המרכז או אפילו להסעות בירושלים, חשוב לוודא שלכל אחת מהחברות שנבחרו לסקר השוק יש תעודת עוסק מורשה בתוקף; שלחברה יש את מגוון הביטוחים המחייבים על פי חוק; שהיא מסוגלת לספק מאבטחים במידת הצורך; שההסכם כולל רכבים חלופיים במידת הצורך, במקרה בו הרכב המסיע נתקע בדרך או אינו מסוגל להמשיך בנסיעה מסיבה אחרת.

 

לפני החתימה על ההסכם, ובעיקר אם השירות כולל חבילות נופש ואירוח, פעילויות או אטרקציות אחרות, מומלץ לבדוק את תנאי ביטול העסקה. תנאי ביטול העסקה במקרה ומסיבה כלשהי אין למשתתפים אפשרות לצאת לנסיעה או לחופשה. בנוסף, מומלץ לשלב בהסכם אפשרות לדחיית מועד הנסיעה או החופשה, במידה ומזג האוויר לא מאפשר את קיום הנסיעה בתאריך שנקבע.

איך לבחור חברת הסעות
חנן הסעות בירושלים

02-6728002​

אתר שומר שבת

אתר שומר שבת